Sprzedaż hurtowa

Tarragon Art to niezależny projektant i dystrybutor biżuterii. Siła naszej marka opiera się na dwóch, stale rozwijanych filarach – tworzeniu autorskich kolekcji biżuterii artystycznej oraz produkcji biżuterii modowej na zamówienie. Połączenie tych dwóch sfer pozwala nam w pełni odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

Tarragon Art to synonim jakości – zarówno naszych produktów jak i naszej obsługi. Wśród naszych dotychczasowych klientów możemy wymienić zarówno lokalne sklepy, butiki i drogerie, jak i ogólnopolskich liderów rynku.

OFERTA DLA FIRM
sprzedaż hurtowa

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami. Szczegółowe opisy i zdjęcia znajdują są kategoriach po lewej stronie. Wszystkie produkty eksponowane w serwisie www.tarragonart.pl dostępne są w ramach oferty hurtowej.

Jeśli zainteresowała Cię nasza biżuteria zapytaj o ofertę dla siebie.

W tym celu wyślij zapytanie na adres info@tarragonart.pl. Pamiętaj, żeby określić:

  • model, który Cię zainteresował (podaj nazwę lub kod)
  • oczekiwaną ilość (oferta hurtowa to min. 10 sztuk jednego modelu)

 

W ciągu następnego dnia roboczego skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegółowe warunki współpracy.

Możesz także zacząć od zamówienia próbek. W tym celu zarejestruj się w naszym serwisie i zamów interesujące Cię produkty. Prześlemy je do Ciebie maksymalnie w ciągu trzech dni roboczych.

Jeśli chcesz zamówić biżuterię według własnego projektu skontaktuj się z nami podając szczegóły swojego pomysłu. Nasi pracownicy chętnie podzielą się z Tobą swoja wiedzą i doświadczeniem, oraz przygotują najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę.


Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

tel: +48 884 69 89 46
mail: info@tarragonart.pl
godziny pracy 8:00 - 15:30

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl